گفتنی ها

گفتنی ها را باید گفت

گفتنی ها را باید گفت

گفتنی ها

امر کن بی خانمانت می شویم
راز بگشا محرمانت می شویم
تو سلیمان جهانی رهبرم
هدهد نامه رسان ات می شویم

طبقه بندی موضوعی
پربیننده ترین مطالب

داعشی ها و زامبی ها

چهارشنبه, ۲ تیر ۱۳۹۵، ۰۱:۳۸ ق.ظ

با دیدن فیلم «World War Z» که محصول سال 2013 کشور آمریکا ست، به سادگی می توان دریافت که حرف Z اشاره به کلمه «Zombi» دارد. زامبی در فرهنگ لغت انگلیسی به معنای مرده متحرک است. برخی دیکشنری های دیگر آنرا «انسانی که پس از مردن دوباره زنده شده باشد» معنی کرده اند. در طول فیلم می بینیم که هندی ها آنرا «راکشاشا» می نامند. وقتی در اعتقادات خودم می گردم کلمه رجعت در ذهنم زنده می شود. اما بحث «رجعت» در اعتقادات شیعه کجا و زامبی های فیلم «جنگ جهانی Z» کجا؟!!! تفاوت از زمین تا آسمان است. قیاس خوبی نیست اما این قیاس نویسنده نیست بلکه القایی است که سازندگان فیلمهایی با موضوع زامبی به ذهن بیننده متبادر می کنند! چنین ساختاری در فیلم و اشاره های پی در پی آن به عدد 12 (امام دوازدهم) کاملا مشخص می کند که قرار است با مفاهیم آخر الزمانی بجنگد. رجعت، امام دوازدهم و در نهایت اسلام هراسی.

قسمت جالب ماجرا اینجاست که این فیلم همزمان با تشکیل داعش و حمله ی آن به کشورهای عراق و سوریه روی پرده های سینما می رود.  تلاشی موازی در عرصه ی فرهنگ و سینما و در عرصه های بین المللی برای اسلام هراسی. نمایش وحشی گری های زامبی ها که قیافه های وحشتناکی هم دارند، و همچنین ایجاد چندین انفجار انتحاری در پاریس توسط چند داعشی که خود را مسلمان می دانند و شعارشان الله اکبر است کافی است تا در پس زمینه ی ذهن انسان غربی تصویر وحشیانه از اسلام ایجاد شود.

چقدر زامبی های ساخته ی فرهنگ منحوس آمریکای نوین شبیه هستند به این داعشی ها. هر دو وحشی، هر دو بی احساس، هر دو بی هراس از مرگ که با پای خود در دهان مرگ فرو می روند، هر دو زشت و بی قیافه، هر دو با تعداد نفرات زیاد، هر دو به مسلمانان نسبت داده شده، هر دو آلوده به ویروس یکی ویروسی که از طریق خون انتقال میابد و آن یکی ویروسی که از طریق اعتقادات مزخرف وهابی های ملعون انتقال داده می شود.

اما دشمنان اسلام کور خوانده اند. این همه خرج کردند و افکار پلید خود را در این راه بکار گرفتند و اینهمه هزینه های متعدد کردند گرچه در ظاهر و در کوتاه مدت به نتیجه رسیدند و داعشی ساختند و نیروهای مسلمان را به خود مشغول کردند اما مردم دنیا هر روز به اسلام علاقمندتر میشوند. کم کم مردم دنیا دارند می فهمد که داعش فرزند نامشروعی است که مادرش اسرائیل ملعون و کودک کش است و پدرش وهابی های ملعونتر. این نقشه ی آنان نیز نقش برآب شد.

به نظر شما نقشه ی بعدی مثلث آمریکا و صهیونیزم و وهابی ها برای به لجن کشیدن کره ی زمین چیست؟

۹۵/۰۴/۰۲ موافقین ۰ مخالفین ۰